Back
 

Ekspertų komanda

Konsultuojame finansų ir mokesčių klausimais, teikiame buhalterijos bei audito paslaugas.

mkd-team-image

Rita Matulienė

Direktorė

Rita yra sertifikuota auditorė, bendrovės „Audito sprendimai“ direktorė. Turi daugiau nei dvidešimt metų patirties įmonių finansų ir apskaitos valdymo srityse. Nuo 2003 m. Rita atlieka verslo, valstybinių bei listinguojamų įmonių auditus, konsultuoja apskaitos politikos, mokesčių optimizavimo, įmonių susijungimų bei įsigijimų srityse.

mkd-team-image

Šarūnas Matulis

Direktorės pavaduotojas

Šarūnas yra bendrovės „Audito sprendimai“ direktorės pavaduotojas, apskaitininkas. Turi daugiau nei dvidešimt metų verslo administravimo bei finansų valdymo srityse. Nuolat dalyvauja konsultuojant privataus kapitalo bei viešąsias įmones apskaitos politikos, finansų valdymo klausimais.

mkd-team-image

Tomas Matulis

Auditoriaus padėjėjas

Tomas finansų apskaitos bei valdymo srityje dirba daugiau nei penkerius metus. Sukaupęs didelę patirtį Tomas nuolat dalyvauja konsultuojant privataus kapitalo bei valstybines įmones finansinės atskaitomybės, mokesčių optimizavimo, įmonių reorganizavimo, susijungimų bei įsigijimų srityse.

mkd-team-image

Loreta Mikalauskienė

Apskaitos skyriaus vadovė

Loreta turi daugiau nei 20 metų privataus bei viešojo sektoriaus įmonių buhalterinės apskaitos vedimo ir finansinės atskaitomybės rengimo srityse. Loreta organizuoja bendrovės „Audito sprendimai“ apskaitos skyriaus darbą, konsultuoja įmones buhalterinės apskaitos tvarkymo bei finansinių ataskaitų rengimo klausimais.

mkd-team-image

Liudmila Valikonienė

Buhalterė

Liudmila turi plačią buhalterinės apskaitos bei finansinės atskaitomybės patirtį. Vykdo įmonių finansinių lėšų buhalterinę apskaitą, rengia finansų ataskaitas įmonių akcininkams bei finansų valdymą kontroliuojančioms institucijoms

mkd-team-image

Loreta Rimšienė

Buhalterės padėjėja

Loreta turi didelę patirtį vykdant privataus ir viešojo kapitalo įmonių buhalterinę apskaitą. Specializuojasi darbo užmokesčio bei socialinio draudimo apskaitoje.

Jau dvidešimt metų mūsų klientai vertina mus ir rekomenduoja dėl keturių priežasčių: patarimų, bendradarbiavimo, sprendimų ir profesionalumo.

Pirma, į mus kreipiasi patarimo, kaip organizuoti finansų apskaitą, kaip planuoti įmonės biudžetą bei resursus, jog įmonė augtų ir sėkmingiau konkuruotų.

Antra, garsėjame savo bendradarbiavimu: mums rūpi klientų ramybė ir sėkmė, todėl spręsti finansų iššūkius susitelkia visa komanda.

Trečia, mes geriausiai žinome, kaip užtikrinti mažiausias rizikas bei optimaliai apskaičiuoti mokesčius. Pasitikėdami mūsų finansų sprendimais klientai daugiau laiko skiria verslo planavimui ir plėtrai.

Ketvirta, mus vertina už profesionalumą. Mūsų klientai – ne tik verslo, valstybės įmonės bei listinguojamos bendrovės, bet ir startuoliai bei smulkiosios ir vidutinės įmonės. Mokesčių klausimais konsultuojame ir verslą pradedančius fizinius asmenis.

Mūsų paslaugos Mūsų paslaugos