Back
 

Apie mus

Happy Friendship Day!-13

UAB “Audito sprendimai” vadovė Rita Matulienė

UAB “Audito sprendimai” Lietuvoje įsikūrusioms įmonėms, vykdančioms veiklą, siūlo aukštos kokybės apskaitos vedimo ir audito bei mokesčių konsultacijų paslaugas bei verslo sprendimus. Mūsų padedami klientai gali daugiau dėmesio skirti savo pagrindinei veiklai.

Laiku ir teisingai suvesta apskaita ar suteiktos mokesčių bei verslo konsultacijos padeda klientui laiku įžvelgti ir įsivertinti verslo riziką ir priimti teisingus sprendimus. Visa tai įmanoma, pasitelkiant kompetetingus ir motyvuotus mūsų darbuotojus, efektyviai priimant sprendimus ir įsigilinant į klientų poreikius. Mes suprantame mūsų klientų iššūkius ir tiesiogiai dalyvaujame paverčiant juos naujomis klientų verslo galimybėmis. 

Mes ypač daug dėmesio skiriame artimiems santykiams su klientais. Esame kitokie daugeliu požiūriu, pradedant nuo žinių lygio, pasiruošimo priimti įvairių verslo sričių kientų ir asmeniško požiūrio į klientą. Kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį ir mus tarpusavyje jungia bendrų vertybių tikrumas. Mūsų požiūris atviras, teikiame pirmenybę idėjoms ir bendradarbiavimui.

Mes už verslą, padedantį išlaikyti aukštą moralę ir pagarbą. Tai mūsų būdas skatinti skaidrų verslą ir palaikyti gerą visuomenės požiūrį į verslininkus ir jų kuriamą verslą.