Apie “Audito sprendimai”

UAB “Audito sprendimai” Lietuvoje vykdančioms veiklą įmonėms siūlo aukštos kokybės apskaitos vedimo ir audito bei mokesčių konsultacijų paslaugas bei verslo sprendimus. Mūsų padedami klientai gali daugiau dėmesio skirti savo pagrindinei veiklai.

Laiku ir teisingai suvesta apskaita ar suteiktos mokesčių bei verslo konsultacijos padeda klientui laiku įžvelgti ir įsivertinti verslo riziką ir priimti teisingus sprendimus. Visa tai įmanoma, pasitelkiant kompetetingus ir motyvuotus mūsų darbuotojus, efektyviai priimant sprendimus ir įsigilinant į klientų poreikius. Mes suprantame mūsų klientų iššūkius ir tiesiogiai dalyvaujame paverčiant juos naujomis klientų verslo galimybėmis.

Mes ypač daug dėmesio skiriame artimiems santykiams su klientais. Esame kitokie daugeliu požiūriu, pradedant nuo žinių lygio, pasiruošimo priimti įvairių verslo sričių klientų ir asmeniško požiūrio į klientą. Kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį ir mus tarpusavyje jungia bendrų vertybių tikrumas. Mūsų požiūris atviras, teikiame pirmenybę idėjoms ir bendradarbiavimui.

kolektyvas
Privalumai, dėl kurių mus renkasi klientai
Aukštos kvalifikacijos specialistai

Aukštos kvalifikacijos specialistai

Mūsų komandą sudaro ne tik patyrę apskaitininkai, buhalteriai, auditoriai, bet ir išoriniai partneriai, kurie konsultuoja darbo teisės, NT, juridiniais klausimais. Rūpinamės klientų ramybe ir sėkme, todėl spręsti finansų iššūkius susitelkia visa komanda.

Privalumai, dėl kurių mus renkasi klientai

Privalumai, dėl kurių mus renkasi klientai
Ilgaaikis  bendradarbiavimas
Ilgaaikis bendradarbiavimas
Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su įmonėmis nuo pat jų įkūrimo pradžios. Mūsų klientai – ne tik verslo, valstybės įmonės bei listinguojamos bendrovės, bet ir startuoliai bei smulkiosios ir vidutinės įmonės. Mokesčių klausimais konsultuojame ir verslą pradedančius fizinius asmenis.
Profesionalumas
Profesionalumas
Audito sprendimų komanda nuolat tobulina savo ekspertines žinias, todėl galime pateikti savalaikius patarimus, kurie realiai padės pakeisti susidariusią situaciją.
Sprendimai
Sprendimai
Gerai žinome, kaip užtikrinti mažiausias rizikas bei optimaliai apskaičiuoti mokesčius. Pasitikėdami mūsų finansų sprendimais klientai daugiau laiko skiria verslo planavimui ir plėtrai.
Patarimai
Patarimai
Į mus kreipiasi patarimo, kaip organizuoti finansų apskaitą, kaip planuoti įmonės biudžetą bei resursus, jog įmonė augtų ir sėkmingiau konkuruotų. Taip pat nuolat aktualiais straipsniais papildome savo patarimų skiltį “AR ŽINOJAI, KAD…”